Ģimenes dienu atzīmēs fotogrāfijās

6. Maijs, 2018
Ievietoja: Dace Blaževiča

Projekts

 

046A0028w

Saasinot uzmanību bērnu tiesībām izaugt ģimenē, Eduarda Smiļģa teātra muzeja telpās 15.maijā plkst 16.00 tiks atzīmēta Ģimenes diena. To organizē  nodibinājums “Sociālo pakalpojumu aģentūra”.

Notikuma caurvijošo satvaru veidos fotogrāfa Valtera Poļakova bērnu fotogrāfiju izstādes “Izaugt ģimenē” atklāšana. 30 lielformāta darbos tverti mirkļi audžuģimeņu un aizbildņu dzīves dažādībā un pieredzē, bērnu smieklos un skumīgākos brīžos. Fotogrāfs savu veikumu raksturo īsi – ieskatieties viņu acīs!

Izstāde  kliedēs arī mītu par pilnīgu bērnu dzīves “noslepenošanu” jaunās datu regulas aspektā. Precīzi un godprātīgi ievērojot nepieciešamo saskaņošanu, respektējot bērnu un ģimeņu tiesības, iespējams publikai piedāvāt vizuāli piesaistošus un emocionāli uzrunājošus stāstus. Vajadzīga tikai griba, zināšanas un savstarpēja uzticēšanās. Izstāde muzejā būs atvērta līdz 16.jūnijam, tālāk turpinot ceļu uz citām Latvijas pilsētām

Ģimenes dienas ietvaros Smiļģa muzejā izskanēs arī audžuvecāku un bērnu pieredzes stāsti, mazie un ne tik mazi varēs piedalīties interesantās, mazliet provokatīvās darbnīcās, tai skaitā – dusmu spilvena murcīšanas, trakās keramikas, sejas (gan paša gan draugu) apgleznošanas prasmju apguvē. Ar savu uzstāšanos Ģimenes dienu iekrāsos  dziesmas meistari Kaspars Markševics, Liene Šomase un Deniss.

Kontakti: Kārlis Mednieks  karlis.mednieks@gmail.com

Telefons: +371 28609300

Atbalsta: Oak fonds un Rīgas Dome

Relīzi sagatavoja Dzintris Kolāts, nodibinājuma “Sociālo pakalpojumu aģentūra” mediju un sabiedrisko attiecību konsultants. dzintris.kolats@gmail.com

Telefons: +371 29 287746